ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

214


Керівники вагонобудівного заводу та "Укрзалізниці" підписали меморандум про співпрацю

"Укрзалізниця" та Крюківський вагонобудівний завод мають намір співпрацювати щодо виготовлення і модернізації рухомого складу. Керівники двох акціонерних товариств Войцех Балчун та Володимир Приходько підписали меморандум про співпрацю.

Войцех Балчун і Володимир Приходько/uz.gov.ua

Як зазначається у документі, "Укрзалізниця" та Крюківський вагонобудівний завод прагнуть формувати ефективну політику розвитку сучасного залізничного транспорту та галузі транспортного машинобудування України та впроваджувати на залізницях України нову вітчизняну техніку.
Співпраця з потужними українськими виробниками залізничної техніки та комплектуючих дуже важлива для "Укрзалізниці". У Крюківського заводу великий досвід роботи, а наша спільна діяльність стане відчутним стимулом для економіки
– підкреслив голова правління ПАТ "Укрзалізниця" поляк Войцех Балчун.
Виготовлення рухомого складу для залізничної галузі має високий коефіцієнт мультиплікації, тобто кожне робоче місце генерує у суміжних галузях 5-8 робочих місць. Так, якщо на нашому заводі 5 тисяч працівників, то у 5-8 разів більше працівників у інших галузях буде задіяно до створення одного вагону чи локомотива. Новий менеджмент "Укрзалізниці" бачить ситуацію з оновленням рухомого складу панорамно, порушує ті питання, які попередні керівники не підіймали понад 20 років роботи галузі
– зазначив Володимир Приходько.
Меморандум засвідчує наміри акціонерних товариств співпрацювати щодо виготовлення і модернізації вантажних, пасажирських вагонів, пасажирських поїздів локомотивної тяги, електропоїздів та дизель-поїздів міжрегіонального та приміського сполучення; вантажних та пасажирських електровозів; запасних частин до залізничного рухомого складу.
Співпраця можлива за такими напрямками: удосконалення технологій створення рухомого складу та здійснення спільних заходів для забезпечення при виробництві нового пасажирського, вантажного, моторвагонного і тягового рухомого складу максимально можливого досягнення локалізації виробництва даної продукції в Україні.

Нагадаємо, що ПАТ КВБЗ поєднує створення та виробництво вантажного рухомого складу і транспорту соціального призначення, забезпечуючи при цьому локалізацію на рівні 60-80%, надає послуги від розробки та випробувань продукції до її обслуговування та ремонту впродовж усього життєвого циклу.

Укрзалізниця, КВБЗ, співпраця, меморандум, транспорт

За темою:

Топ-5 за тиждень :