13:38 16.04

Команда Краснопьорова та Мелащенка виграла футбольний турнір у Полтаві

Решетилівські динамівці, у складі яких виступають колишні футболісти вищого дивізіону і навіть екс-гравці збірної України, виграла аматорський турнір "Відкриття сезону", який у суботу завершився у Полтаві.

У турнірі грали 12 команд, поділених на дві групи. Переможці груп і зустрілися у головному протистоянні.

У фіналі "Динамо" грало проти "Рокити". Команда з Великобагачанського району і відкрила рахунок (відзначився Денис Соболєв), але ще до перерви Олексій Ротань із пенальті відновив рівновагу. А другий тайм був цілком та повністю за досвідченими динамівцями, у складі яких забивали все той же Ротань-молодший, а також Майкл Алозі, який пограв у трьох українських клубах елітного дивізіону, і Денис Коба.

У підсумку — 4:1 — переконлива перемога команди Сергія Ягодовського. Третє місце у турнірі посіли "Лазірки", які в серії післяматчевих пенальті здолали чемпіона області 2016 року — "Олімпію" із Савинців (основний час матчу — 1:1).