15:27 26.03

Команда ПЗМС стала другою у першій лізі аматорської першості країни з футзалу. ВІДЕО

Триденний всеукраїнський фінал Аматорської футзальної ліги відбувся у місті Дніпро. Честь Полтавщини на турнірі захищала команда ПЗМС, яка виборола друге місце у першій лізі, програвши у вирішальному матчі одеситам.

АФЛУ. Перша ліга. Фінал.

МКВ (Одеса) - ПЗМС - 2:1

Голи: Моторний 1, Златов 23 – Шостак 11.

Полтавці у вирішальному матчі спробували зі старту нав’язати свої умови, але замість цього отримали гол у власні ворота від Моторного. Трохи згодом одесити мали ще кілька можливостей для того, щоб збільшити свою перевагу. Однак, ПЗМС у цих епізодах пощастило. Відбившись, полтавці почали переходити на чужу половину майданчику, створюючи штучну більшість завдяки підключенням воротаря Олега Шостака. Суперники полтавців за три дні змагань вивчили, як грає ПЗМС. Утім, саме Шостак вразив ворота свого колеги по амплуа – Чумака. Так рахунок став 1:1.

Одесити активно розпочали другий тайм і мали два реальних моменти, щоб вразити ворота ПЗМС. Та спочатку вдало зіграв Шостак, а потім на допомогу воротарю полтавців прийшла поперечина. І все ж таки на 23-й хвилині матчу і він був безсилий урятувати, коли забивав Златов і вивів МКВ вперед. Після цього одесити перебудувались на гру другим номером, відстояли свою мінімальну перевагу і стали чемпіонами першої ліги всеукраїнського фіналу Аматорської футзальної ліги України.