ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

228


КрАЗ презентував прикордонникам нові моделі військової техніки

Серед вітчизняних виробників, які презентували керівному складу Держприкордонслужби 25 нових і модернізованих зразків транспортних засобів та спеціальної техніки, ПАТ "АвтоКрАЗ" представив одразу чотири свої броньовані моделі.

Фото autokraz.com.ua

Презентація та тестування проводилися на Черкащині, на базі Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота.
Якщо КрАЗ-Шрек та КрАЗ-Фіона вже не новачки і довели свої ефективність та міць у миротворчих місіях ООН, бойових діях на сході країни та на виконанні різних завдань у Збройних Силах та Нацгвардії України, то КрАЗ-Халк і КрАЗ-Спартан, обладнаний системою безпілотного керування, прикордонники побачили і протестували вперше.У Держприкордонслужбі не приховують зацікавленість і потребу у новітній українській техніці, що, за словами фахівців, допоможе ефективніше виконувати завдання із захисту кордонів країни.
Деякі прикордонні підрозділи оснащені "Спартанами" та "Кугуарами", проте це далеко не та кількість, яка б у повній мірі забезпечила охорону та захист державного кордону, а також виконувала завдання логістичного забезпечення. Рахунок йде на десяток, а армії потрібні сотні сучасних машин, аби ефективно виконувати поставлені завдання. За відгуками прикордонників, які були присутні на зборах, мала бронетехніка КрАЗ, яка сьогодні працює у складі прикордонних підрозділів - надійна та максимально пристосована під виконання різних завдань.


транспорт, техніка, КрАЗ, армія

За темою:

  • Підприємства Жеваго заплатять понад 100 мільйонів за рішенням суду
  • Топ-5 за тиждень :