ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

502


Кременчук опинився на межі екологічної катастрофи

На апаратній нараді в міськвиконкомі Кременчука 3 травня повідомили про те, що завод технічного вуглецю призупинив виробництво. Причиною став аварійний викид, який мав місце минулої ночі.

Сьогодні вранці на апаратній нараді повідомили про те, що завод технічного вуглецю призупинив виробництво. Причиною цього став аварійний викид, який мав місце минулої ночі. На місці аварії працює екологічна лабораторія. Факт викиду визнало керівництво заводу.

Кременчужани постійно скаржаться на сморід і чорний дим із труб заводу. На цей раз на підприємстві вийшов із ладу нагнітач повітря. Вночі та сьогодні вранці кременчужани скаржилися на сморід у повітрі — його відчували в різних частинах міста. Про це на апаратній нараді повідомив керівник екологічного відділу міськвиконкому Олексій Федюн. За словами чиновника, реагуючи на скарги мешканців, муніципальна лабораторія працювала з шостої години ранку. На період ліквідації наслідків аварії роботу заводу призупинено.

Приватне акціонерне товариство "Кременчуцький завод технічного вуглецю" — найбільший виробник техвуглецю в Україні. Традиційно його продукція використовується в шинній промисловості в якості наповнювача, що додає міцності та зносостійкості гумі, поліпшує її експлуатаційні параметри. Сьогодні технічний вуглець підприємства застосовується при виробництві шин, гумотехнічних виробів, пластиків, пігментних наповнювачів.

Підприємство побудовано за радянських часів і функціонує вже понад п'ятдесят років. Замовники заводу — всесвітньо відомі фірми: "Michelin", "Goodyear", "Bridgestone" та інші. Приблизно половина акцій підприємства знаходиться в руках нардепа Костянтина Жеваго, якому також належить і найбільший в Україні виробник шин — ЗАТ "Росава".

Офіційної інформації від фахівців ОДА та обласного управління ДСНС поки що немає.

сморід, КЗТВ, аварія, екологія, Кременчук, Костянтин Жеваго

За темою:

  • У Полтаві збили мотоцикліста. ВІДЕО
  • Двоє кременчуцьких поліцейських травмувалися під час ДТП
  • КАМАЗ збив 16-річного велосипедиста
  • Топ-5 за тиждень :