ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

268


Лісівники посилюють охорону ялинок від незаконного вирубування

Середня ціна за метр новорічної ялинки складатиме 30 гривень. А перевірити законність походження лісової красуні на Полтавщині можна буде навіть в режимі он-лайн.

http://svetlini.com.ua

Лісівники Полтавщини отримали наказ Державного агентства лісових ресурсів та лист на ім'я начальників облуправління лісового та мисливського господарств і лісгоспів із метою запобігання незаконній заготівлі та реалізації новорічних ялинок.
З настанням морозів для лісівників розпочинається гаряча пора. Прес-служба Державного агентства лісових ресурсів повідомляє, що рейдові бригади держлісохорони будуть спільно з працівниками Нацполіції та Держекоінспекції, громадськими інспекторами з охорони довкілля, громадськістю та представниками ЗМІ виявляти правопорушників. Кожен громадянин перед новорічними святами зможе особисто ознайомитися з обсягами, місцями реалізації, цінами на новорічні ялинки на сайтах облуправлінь лісомисливського господарства та лісгоспів.
Громадяни, як і раніше, зможуть купувати ялинки прямо в державних лісгоспах. Це буде значно дешевше, ніж на ялинкових базарах. Орієнтовно середня ціна за погонний метр складатиме 30 гривень. Також можна буде перевірити законність походження ялинки в режимі он-лайн.

ліс, ялинка, Новий рік, держлісохорона

За темою:

Топ-5 за тиждень :