15:45 12.02

Ляхова і Плотіцина перемогли на легкоатлетичному турнірі у Франції

Представники Полтавщини вдало виступили на міжнародних та всеукраїнських змаганнях у приміщеннях.

Днями у Франції відбувся міжнародний легкоатлетичний турнір Meeting Féminin du Val d’Oise. У змаганнях взяли участь дві представниці Полтавщини — і обидві стали кращими у своїх дисциплінах. Так, Ольга Ляхова фінішувала першою на дистанції 800 метрів. Кременчужанка показала результат — 2:03,04. Ганна Плотіцина стала першою у бігу на 60 метрів із бар’єрами. Наша спортсменка подолала її за 8,08 секунд.

А тим часом 11 лютого у Києві відбулися змагання за Кубок України з легкої атлетики у приміщенні, де виступали представники Полтавщини. Найкращий результат — два других місця. У стрибках у довжину срібну нагороду взяв полтавець Віктор Ємець — 7,09 м. Переможцю він програв 40 см.
У стрибках у висоту друге місце посіла Олександра Полтавець із Пирятина — її найкращий результат — 1,75 м.