ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

158


Малецький не зможе - Бидгощ допоможе: у Кременчуці скоро з'явиться новий хоспіс

Кременчуцька міська влада завершує реконструкцію однієї з будівель ІІ міської лікарні під хоспісне відділення на 40 койко-місць.

Фото np.pl.ua

Як повідомляють у Кременчуцькій міській раді, у ньому забезпечуватимуть догляд за важкохворими людьми. Частину коштів на впровадження цього проекту в життя виділили з міського бюджету, але грошей не вистачило. І щоб його завершити довелося звертатися до народного депутата України Юрія Шаповалова з проханням про можливість залучення коштів із держбюджету. Так Кременчук отримав додаткову державну субвенцію із фонду регіонального розвитку - 1,5 мільйона гривень, які спрямували на завершення реконструкції хоспісу.  
Міський голова Віталій Малецький у пресі висловив своє незадоволення темпами виконання робіт, а також звернув увагу будівельників на забезпечення належної якості їх виконання. Спочатку будівельники "забули" навіть про встановлення ліфту - а це нагальна потреба для пацієнтів, які будуть знаходитися у цьому лікувальному закладі.
Щодо необхідного обладнання та меблів, у кременчужан є домовленість із польським містом-побратимом Бидгощ про надання гуманітарної допомоги хоспісу. Цими днями оформлюють документи для доставки цінного вантажу до Кременчука.

здоров'я, хоспіс, Кременчук, Малецький

За темою:

Топ-5 за тиждень :