ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

448


Матеріали адмінсправи щодо Шевченка направлять до суду

Департамент захисту економіки Національної поліції України підтвердив факт вручення протоколу про адмінправопорушення першому заступнику міського голови Полтави Михайлу Шевченку.

Сьогодні, 13 червня 2017 року, зранку до приміщення Полтавської міської ради завітали правоохоронці. Департамент захисту економіки підозрює Михайла Шевченка у приховуванні незадекларованого майна, яке належить його дружині Юлії.

Дійсно, працівниками обласного управління Департаменту захисту економіки був складений протокол відносно посадовця Полтавської міської ради. Правопорушення передбачене ч.4 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме – подання завідомо недостовірних відомостей у декларацію. Це пов’язано з наявністю майна у його дружини, про яке він не вказав у документі. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді накладення штрафу. Протокол був вручений особі. Матеріали адміністративної справи в подальшому будуть передані на розгляд до суду

– повідомили нам у Департаменті захисту економіки Нацполіції.

Як стверджує Михайло Шевченко, мова йде про 1/3 квартири у місті Горішні Плавні. Він, до речі, вважає адмінпротокол незаконним.

Я дійсно її не вписав, бо не знав, що ця квартира оформлена на дружину. Думаю, що й вона сама не знала, адже цю квартиру приватизували, коли їй було десять років. Правоохоронці знайшли житло в реєстрі, а потім склали на мене протокол про те, що я спеціально її не вніс. Ви ж мою декларацію бачили? Там нормально усе - там мільйони. А 15 "квадратів" у Комсомольську? Я міг навмисно їх не занести у декларацію? Думаю, що ні

– прокоментував ситуацію перший заступник міського голови "Громадському ТБ. Полтава"

До речі, Юлія Шевченко вчора на спеціальній прес-конференції у Києві розповіла, що нібито Михайло Шевченко протягом кількох років чинив фізичне та моральне насильство щодо неї. Саме тому жінка звернулася в поліцію. Також вона заявила, що Михайло Шевченко шахрайським шляхом забрав її гроші та переоформив автомобіль. Вона вважає, що, користуючись своєю посадою, чоловік прослуховує її телефон та постійно робить неправдиві заяви до поліції про викрадення дружини та сина, які наразі мешкають у Києві.

Сам Михайло Шевченко прокоментував цю ситуацію кількома словами: "Там правда – тільки моє прізвище. Мені шкода цю людину, але я її пробачаю. Все маячня..."

скандал, Михайло Шевченко, суд, поліція, майно, декларація, конфлікт

За темою:

  • Підкуп полтавських поліцейських: затвердили обвинувальний акт відносно Прядка
  • Держава понизила статус Кадетського корпусу, Краєзнавчого музею та Будинку дворянського зібрання
  • Біля скандальної забудови в центрі Полтави тривають роботи. ФОТО, ВІДЕО
  • Топ-5 за тиждень :