ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

198


Мешканці полтавського Авіамістечка сперечаються із СБУ за землю

Полтавці з Авіамістечка просять владу зберегти свій спортивний майданчик та зробити з нього міні-стадіон. Однак ця земельна ділянка вже виділена СБУ під житлове будівництво.

Делегація з Авіамістечка у міськраді/Фото Станіслава Цися

15 червня 2017 року на засіданні земельної комісії Полтавської міської ради депутат від БПП Майя Матвєєва внесла на розгляд питання про будівництво міні-стадіону на території Авіамістечка. Відповідне звернення підписали близько 400 мешканців вулиці Комарницького.

Коли Матковський був секретарем міськради і мером, СБУ збиралась будувати будинок. Андрій Всеволодович, а потім і Олександр Федорович (Мамай – авт.) не дозволили цього зробити. Зараз там спортивний майданчик, діти і люди похилого віку займаються спортом

 — заявила Майя Матвєєва, разом із якою прийшла частина мешканців будинків із вулиці Комарницького.

Як повідомив начальник Полтавського міського управління земельних ресурсів та земельного кадастру Юрій Трегубов, згадану ділянку ще у березні 2014 року міськрада передана Службі безпеки України. Станом на сьогодні ця земельна ділянка належить силовикам.

До ради надійшло звернення від СБУ з проханням передати цю ділянку з комунальної власності в державну для майбутнього будівництва житла для своїх працівників

 — розповів Юрій Трегубов.

Голова земельної комісії, депутат від БПП Володимир Корчака висловився за те, щоби там лишити спортивний майданчик.

До Матвєєвої звернулися мешканці Авіамістечка. Там знаходиться чи не єдиний у районі спортмайданчик. Є і футбольне поле, і знаряддя для заняття спорту. Якщо це можливо в межах законодавства, прошу залишити цей спортивний майданчик

 — попросив депутатів Володимир Корчака.

Але через те, що ділянка вже була раніше виділена СБУ, депутати дійшли висновку, що не можуть приймати рішення, попередньо не узгодивши їх із нинішнім землекористувачем. Тому звернення просто було прийнято до відома.

Варто відзначити, що депутат Матвєєва і мешканці Авіамістечка запізнились на розгляд свого питання і не були присутні під час його обговорення депутатами. Чим скористався голова земельної комісії, твердо заявивши людям про свою підтримку і про те, що їх звернення вже розглянуто.

влада, міськрада, земля, СБУ, конфлікт, Авіамістечко

За темою:

  • У кременчуцькій колонії стався кривавий бунт
  • Матеріали адмінсправи щодо Шевченка направлять до суду
  • Топ-5 за тиждень :