ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

139


Минулого року Полтавщина торгувала із 131 країною світу

Полтавська область здійснювала зовнішньо-торгівельні операції з 131 країною світу в 2016 році. Основні партнери у Європі - Чехія, Австрія, Німеччина. В Азії - Китай, Японія, в Африці - Єгипет.

Минулого року Полтавщина здійснювала торгові операції із 131 країною світу. про це повідомила директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА Інна Іщенко.

Традиційні ринки збуту промислових підприємств були закриті для наших товаровиробників. Але ми шукали ці ринки збуту з іншими країнами. Полтавська область здійснювала зовнішньо-торгівельні операції з 131 країною світу у 2016 році. Основними нашими партнерами стали країни Сходу - Китай, Японія, країни Європейського Союзу – Чехія, Австрія, Німеччина, Африки – Єгипет

- зазначила чиновниця.

За її словами, також минулого року в сільському господарстві збільшилося виробництво молока, м’яса та яєць. Полтавщина посідає перше місце в Україні з поголів’я великої рогатої худоби, у тому числі корів, а також поголів’я свиней. Найбільше полтавці намолотили зерна - майже шість мільйонів тонн.

економіка, експорт, імпорт

За темою:

  • Завод із утилізації тваринних відходів можуть побудувати прибалтійці
  • Климпуш-Цинцадзе вважає, що Полтавщина має серйозний експортний потенціал
  • Експорт із Полтавщини зріс. Зокрема до Росії
  • Топ-5 за тиждень :