13:50 17.06

Мотоболісти "Колоса" перемогли "Поділля"

16 червня у Стовбиній Долині відбувся календарний матч чемпіонату України з мотоболу, в якому "Колос" (Нові Санжари) переміг "Поділля" (Кам'янець-Подільський) - 4:2.

Після першого періоди "Поділля" вигравало - 1:0, завдяки влучному удару Владислава Мудрика. У другому періоді Валерій Зімовець відзначився двічі і "Колос" повів у рахунку - 2:1 (при цьому подолянин Мудрик не зміг реалізувати мотобольний пенальті).

Відзначився Валерій Зімовець й у третьому періоді, після якого господарі поля вже вели в рахунку - 3:1. У заключному, четвертому періоді суперники обмінялися голами, у господарів поля свій четвертий гол забив Валерій Зімовець, у гостей - В'ячеслав Янишен.

За уточненими результатами матч "Восход" - "Поділля" (14 червня) завершився з рахунком - 11:0, а не 12:0, як повідомлялося раніше.

Подоляни проведуть на Полтавщині 17 та 18 червня ще дві гри — у Мачухах та Вишняках.