ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

273


На підприємстві Новинського на Полтавщині поліція провела обшуки

Співробітники Управління по захисту економіки Національної поліції України в Полтавській області провели обшук на території тимчасової вимірювально-сепараційної установки компанії Regal Petroleum в Лохвицькому районі.

Про це повідомила прес-служба групи компаній "Смарт Енерджі" (акціонер "Regal Petroleum").

Як обґрунтування для оперативних заходів було заявлено відсутність у компанії дозвільної документації на надро- і землекористування, а також продаж за готівкові кошти видобутої сировини

- відзначили у "Смарт Енерджі".

При цьому в групі вказують, що в дійсності кримінальне провадження формально пов'язане зовсім з іншими питаннями, а саме, з дотриманням підрядником правил техніки безпеки під час ремонту свердловини № 6 у Лохвицькому районі.

Представники Національної поліції відмовилися від проходження вступного інструктажу з техніки безпеки і охорони праці, що є обов'язковим для всіх об'єктів підвищеної небезпеки... Обшук проводився на виробничому майданчику з грубим порушенням вимог техніки безпеки, що несло певну загрозу для безпеки виробництва та для всіх присутніх на об'єкті

- відзначають у "Смарт Енерджі".

У групі нагадують, що це вже не перший обшук на об'єктах "Regal Petroleum".

Regal Petroleum plc, заснована в 1996 році, є публічною компанією, інтереси якої пов'язані з розробкою двох великих газоконденсатних родовищ на півночі Полтавської області - Мехедівсько-Голотовщинського і Свиридівського. Компанія володіє спеціальними дозволами на розробку зазначених родовищ терміном дії до 2024 року.

Контрольний пакет "Regal" у розмірі 54 відсотків належить "Energees Management", яка, в свою чергу, на 100 відсотків належить "Pelidona Services Limited", якою на 100 відсотків володіє "Lovitia Investments Ltd", повним власником якої є олігарх Вадим Новинський.

поліція, обшук, Лохвиця, бізнес, Новинський

За темою:

  • На Полтавщині виявили плантацію марихуани
  • У потязі Київ-Харків на Полтавщині виявили тіло іноземця
  • На Полтавщині знайшли викрадене авто: ВАЗ-2109 “заглух”
  • Топ-5 за тиждень :