ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

259


На Полтавщині незаконно перевели в готівку 43 мільйона

У Полтавській області податківці ліквідували конвертаційний центр із оборотом у майже 43 мільйони гривень.

Під час розслідування кримінального провадження, відкритого за ч.3 ст.212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) та ч. 5 ст. 27 КК, була встановлена ​​група осіб, які надавали підприємствам реального сектора економіки послуги з мінімізації податкових зобов'язань та незаконного переведення безготівкових коштів у готівку з використанням реквізитів ряду фіктивних підприємств, повідомили "Цензор.НЕТ" у прес-службі УКРІНФОРМ.

Посадові особи підприємств реального сектора економіки перераховували на рахунки підконтрольних зловмисникам підприємств грошові кошти нібито за придбані товари чи надані послуги. Надалі гроші виходили готівкою в банківських установах безпосередньо організатором незаконної діяльності або кур'єром і за вирахуванням 8-10 відсотків передавалися замовникам конвертації. При цьому в бухгалтерському та податковому обліках відображалося зміна номенклатури товару.

Загальний оборот проконвертованих грошових коштів склав майже 43 мільйони гривень.

Крім того, встановлені факти незаконного заволодіння бюджетними коштами посадовими особами однієї з компаній - вигодонабувачів, в сумі 3,6 мільйона гривень.

У результаті проведених обшуків було виявлено та вилучено 90 тисяч гривень готівкою, первинні фінансово-господарські документи, комп'ютерна техніка та незареєстрована травматична зброя, автомобіль "BMW X5" вартістю понад 1,7 мільйона гривень. Також накладено арешт на рахунки одного з підприємств.

податки, конвертцентр, поліція, кримінал

За темою:

  • Цьогоріч полтавці перерахували більше 50 мільйонів військового збору
  • Топ-5 за тиждень :