ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

149


На Полтавщині відкриють сім платформ MobiSchool із можливістю електронної дистанційної освіти

Фонд "Відкрита політика" та ТОВ "Акцент" презентували проект Відкритого Центру Дистанційної Освіти "GREENSTREAM" на базі "MobiSchool".

Мета проекту – забезпечити рівний доступ до  якісної інноваційної освіти школярам, що проживають у сільській місцевості Полтавської області шляхом створення Відкритого Центру Дистанційної Освіти "GREENSTREAM" засобами WEB-ресурсу "MobiSchool" для шести шкіл Полтавської області.

Полтава – це перша область, якій ми хочемо запропонувати участь у проекті дистанційної освіти "GREENSTREAM". Незалежно від того, де перебуває дитина - чи то в селі, чи то в місті, - вона має отримати якісну освіту. Наш проект не лише надає якісну освіту, але й викликає у дітей велике заохочення до самого процесу. Відкритий WEB-простір платформи забезпечує дистанційне навчання учнів та його організаційний і методичний супровід

– говорить директор фонду "Відкрита політика" Ірина Жданова.

Платформа апробована у 20 школах та 2 профтехучилищах, має гриф Міністерства освіти і науки України. Як стверджують керівники проекту – це нова вітчизняна розробка, яка має потужний ресурс для навчання як для вчителів, так і для учнів.

освіта

За темою:

  • Майже півтори сотні полтавців не з'явилися на ЗНО з хімії
  • Полтавський техуніверситет став найспортивнішим в області
  • ЗНО з математики здало менше полтавців, ніж торік
  • Топ-5 за тиждень :