ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

571


На Полтавщині вже сім хворих на "гонконзький" грип, а за тиждень на грип та ГРВІ захворіло майже вісім тисяч

У Полтавській області на грип та ГРВІ захворіло 7 973 особи та 541 госпіталізовано. Визначена наявність РНК вірусів грипу А(Н3N2) у семи хворих з Полтави, Кременчука, Полтавського та Карлівського районів.

Про це повідомили в ДУ "Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України".

В області станом на перший тиждень 2017 року продовжується зниження захворюваності, показник по області нижче епідемічного порогу, однак у ряді міст та районів захворюваність продовжує залишатися вище епідемічного порогу. Окрім того продовжує визначатись циркуляція вірусу грипу А(Н3N2) на території області

- повідомили у лабораторному центрі.

За тиждень захворіло 7973 особи, показник захворюваності складає 557,1 випадка на 100 тисяч населення. Спостерігається зниження показників порівняно з попереднім тижнем на 29,5 відсотка. Лікарі не виключають, що значний показник зниження пов’язаний зі звичайно меншою кількістю звернень за меддопомогою під час новорічних свят.

Дітей захворіло 3649, що становить 45 відсотків від загальної кількості захворілих. Захворюваність серед дітей знизилася на 36 відсотків.

Окрім того, зниження захворюваності має місце в усіх містах та районах області. Найвищі показники захворюваності спостерігаються в Горішніх Плавнях, в Лубнах, Карлівському, Диканьському, Гребінківському районах. Захворюваність на цих адміністративних територіях перевищує епідемічні пороги.

При вірусологічних дослідженнях визначена наявність РНК вірусів грипу А(Н3N2) у семи хворих із Полтави, Кременчука, Полтавського та Карлівського районів

- додали в лабораторному центрі.

За тиждень госпіталізований 541 хворий, з них 328 - діти, що складає 6,8 відсотка від кількості захворілих. Померлих від грипу та ГРВІ за останній тиждень не було.

грип, застуда, епідемія, грві, здоров'я

За темою:

Топ-5 за тиждень :