ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

2203


На Полтавщині затримали осіб, які займалися криптовалютою

Правоохоронці викрили міжрегіональну злочинну групу, члени якої незаконно заволодівали великими сумами коштів у процесі "відмивання" грошей із використанням криптовалют.

sfs.gov.ua

Як розповів перший заступник Голови ДФС України Сергій Білан, у рамках розслідування кримінального провадження було встановлено групу осіб, які, шляхом обману та зловживання довірою, заволодівали чужими грошовими коштами в особливо великих розмірах, а також здійснювали легалізацію грошових коштів, отриманих злочинним шляхом, під виглядом переведення різних криптовалют в готівку.

За його словами, учасники угруповання проводили вербування матеріально незабезпечених жителів Полтавської області та відправляли їх на роботу до Москви, де останні проживали в раніше знятому приміщенні та приймали вказівки від зловмисників щодо прийому готівки та розповсюдження так званих біткоінів по території РФ, перевезення готівки замовникам. Таким чином вони здійснювали легалізацію різних криптовалют шляхом переводу в долари США або російські рублі. У подальшому отримані від зазначеної діяльності відсотки перенаправлялись в Полтаву, де кошти розподілялися між членами угруповання.

За результатами проведених обшуків було вилучено понад 14,2 млн грн у національній та іноземній валюті, комп'ютерну техніку, банківські картки, а також пістолет "Stalker" без документів. Тривають слідчі дії.

Варто додати, що на законодавчому рівні використання криптовалют в Україні досі не врегульовано.

гроші, криптовалюта, ДФС, Росія, легалізація

За темою:

  • Полтавець намагається змусити міську владу навести лад на центральній вулиці. ФОТО
  • Оселі полтавців узимку можуть лишитися без тепла
  • На Полтавщині влаштують власне "Євробачення"
  • Топ-5 за тиждень :