ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

161


На Полтавщині зменшився прийом в експлуатацію житла

За дев'ять місяців (січень-вересень) 2016 року на Полтавщині прийнято в експлуатацію загалом 102,2 тисячі кв.м житла, повідомляє Державна служба статистики України. Це менше, ніж за аналогічний період минулого року.

У порівнянні за такий же період минулого, 2015 року, це становить 80,3%. У той же час середній показник по Україні складає 93,1%. Полтавщина входить до числа 15 регіонів країни, в яких прийом в експлуатацію житла не дотягнув до 100% у порівнянні з минулорічним періодом. До трійки областей, в яких найбільше прийнято в експлуатацію житла у порівнянні з минулим роком (у відсотках) увійшли: Харківська (143,9%), Донецька (141,2%) і Волинська (133,4%) області.
А ось із прийняттям в експлуатацію житла виключно у міських поселеннях, на Полтавщині ще більші проблеми. За дев'ять місяців цього року прийнято 64,0 тисячі кв. м, що становить лише 71,8% у порівнянні з таким же минулорічним періодом (це - лише 18-й показник по країні). Середній цьогорічний показник по Україні за параметрами порівняння з відповідним минулорічним періодом становить 93,3%.
До трійки лідерів, які найбільше наростили прийняття в експлуатацію житла у містах, увійшли: Донецька (154,5%), Дніпропетровська (146,6%) і Харківська (146,5%) області.

будівництво, статистика, житло

За темою:

  • Полтавский обласний АМКУ оштрафував дві будівельні компанії
  • Біля колишнього кінотеатру імені Котляревського відновили незаконне будівництво. ВІДЕО
  • У Полтаві презентували проект "Будуємо країну разом"
  • Топ-5 за тиждень :