ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

244


На Полтавщині знищено понад 700 свиней через атипову чуму, а навколо центру спалаху встановили 20-кілометрову зону захисту

У ТОВ "Маяк" (с. Соснівка, Гадяцький район, Полтавська область) знищено 723 свині через африканську чуму свиней (АЧС). Саме село і господарство в ньому оголошене карантинною зоною.

Через спалах африканської чуми свиней у ТОВ "Маяк" Гадяцького району (село Соснівка) знищили все поголів'я свиней - 723 особини. Потім - провели дезинфекцію і встановили 40-денний карантин.

Ще наприкінці жовтня-на початку листопада у Гадяцькому районі зареєстрували загибель двох голів свиней.

Спеціалісти відібрали проби біоматеріалу і, дослідивши їх у Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи у Києві, встановили діагноз на африканську чуму свиней (АЧС)

- йдеться у повідомленні на сайті Гадяцької РДА.

Нині державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Гадяцькій районній державній адміністрації вирішила оголосити СТФ ТОВ "Маяк" с. Соснівка, Гадяцького району, Полтавської області осередком неблагополучного пункту щодо африканської чуми свиней та встановити карантин з 3 листопада (40 днів з моменту встановлення).

Виїзди обладнали дезбар'єром та закріпили відповідальну особу за роботою дезбар'єру. Також встановили зони захисту. До них увійшли саме село і територія радіусом 20 кілометрів навколо спалаху АЧС.

АЧС, спалах, Маяк, Соснівка, свині

За темою:

  • На Пирятинщині зняли карантин щодо африканської чуми свиней
  • У Полтавській області зареєстровано новий випадок АЧС
  • Білорусь заборонила ввезення свинини з Полтавщини
  • Топ-5 за тиждень :