ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

232


На Полтавщині зросла кількість хворих на застуду дітей. Три сотні - уже в лікарнях

У Полтавській області за останній тиждень на ГРВІ захворіло 4299 дітей. Це більше за минулий тиждень на 2,5 відсотка.

Про це повідомив заступник завідувача відділення організації епідеміологічних досліджень ДУ "Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України" Анатолій Журавльов.

У Полтавській області протягом останнього тижня на ГРВІ захворіло 6 524 особи, що складає 455,9 випадка на 100 тисяч населення. Це нижче за епідпоріг на 20,3 відсотка. Відзначу, що показники захворюваності в порівнянні з минулим тижнем знизилися на 1,2 відсотка. Із загальної кількості хворих більшість (60 відсотків) діти: 4299 неповнолітніх захворіло протягом тижня на ГРВІ. Показник захворюваності серед дітей складає 183,1 випадка на 100 тисяч населення, що більше за показники минулого тижня на 2,5 відсотка. Госпіталізовано 302 особи (7,4 відсотка від загальної кількості хворих), смертельних випадків немає

- повідомив Анатолій Журавльов.

За словами Анатолія Журавльова, в області за останній тиждень найвища захворюваність у Горішніх Плавнях, Кременчуці та Гребінківському районі.

Загалом в Україні показники захворюваності на ГРВІ 377,6 випадка на 100 тисяч населення. Найвища захворюваність спостерігається у Сумській і Харківській областях

- додав Анатолій Журавльов.

Також посадовець зазначив, що протягом останнього тижня 65 осіб отримали щеплення від грипу. Загалом у області вже вакциновано 461 особу. Переважна більшість цих осіб - співробітники медзакладів.

хвороба, застуда, ГРВІ, діти, Журавльов

За темою:

  • У Полтаві зняли карантинні обмеження щодо сказу
  • На кліщів поскаржилися вже 150 полтавців
  • У двох людей на Полтавщині діагностували хворобу Лайма
  • Топ-5 за тиждень :