ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

207


На Полтавщині звужується діяльність нафтогазових "кіпрських офшорів"

Київський апеляційний господарський суд розірвав договір про спільну діяльність між державною компанією "Укргазвидобування" і ТОВ "Виробничо-комерційна фірма "Діон", повідомляє сайт oil-gas-energy.com.ua.

Причиною розриву договору спільної діяльності став продаж "Діоном" газу в першому півріччі минулого, 2015 року за заниженими цінами, що призвело до збитків учасників спільної діяльності.
Договір спільної діяльності було укладено 29 червня 2004 року. У спільну діяльність (із огляду на всі угоди станом на 31 грудня 2015 року) на території Полтавської і Харківської областей були передані свердловини №6, 121, 122 Куличихінського, №45 Зачепилівського, №77 Тимофіївського і №27, 84 Кобзовського родовищ.
Зокрема, Куличихінське родовище у червні 2003 року на території Гадяцького району урочисто відкрив тодішній голова Полтавської облдержадміністрації Євген Томін.
ТОВ "ВКФ "Діон" на даний час зареєстровано на кіпрську "Metenergy Limited" (заснована у 2008 році, стала власником "Діона" у 2011 році). Керівником ТОВ "ВКФ "Діон" із лютого 2015 року є Сергій Чиж.
Як повідомляється, через суд був розірваний останній договір спільної діяльності "Укргазвидобування" з компаніями депутата Верховної Ради Олександра Онищенка.

суд, гроші, газ, Укргазвидобування, бізнес, офшор

За темою:

  • Адвокат домовлявся за хабар для голови Апеляційного суду. ВІДЕО
  • На Полтавщині судять співробітника СБУ за розголошення таємниці
  • Підприємства Жеваго заплатять понад 100 мільйонів за рішенням суду
  • Топ-5 за тиждень :