ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

221


На Полтавщину прийшли 100 мільйонів гривень аграрних інвестицій

"Астарта-Київ" інвестувала понад 100 мільйонів гривень у розвиток ТОВ "Агрофірма ім. Довженка", що входить до агропромхолдингу, - про це повідомила фінансовий директор агрофірми Лариса Безручко.

Фото Thinkstock

За її словами, "Агрофірма ім. Довженка" протягом 2016 року реалізувала продукції на суму 1,5 млрд грн. Порівняно з 2015 роком цей показник збільшився на 10 відсотків. Продукції рослинництва реалізовано на суму 274 млн грн, тваринництва - на 323 млн грн, цукрового заводу - на 900 млн грн, пише AgroTimes.
ТОВ "Агрофірма ім. Довженка" з 2009 року є структурною одиницею агропромхолдингу "Астарта-Київ". Має в обробітку майже 45 тисяч га орних земель у кількох районах Полтавської області. Агрофірма розвиває рослинницьку галузь. Стратегічними культурами є цукрові буряки та соя. Окрім них, вирощують озиму пшеницю, ячмінь, кукурудзу, соняшник. Одним із пріоритетних напрямків роботи підприємства також є тваринництво, зокрема, молочне скотарство.
"Агрофірма ім. Довженка" сплатила за десять місяців 2016 року до державних та місцевих фондів податків на суму 737 млн грн. Пані Безручко додала, що згідно з програмою соціально-економічного партнерства, на розвиток селищної та сільських рад, де господарює ТОВ "Агрофірма ім. Довженка" (село Яреськи Полтавської області) виділено майже 4 млн грн.

агробізнес, Астарта, інвестиція, гроші, податки

За темою:

  • Завод із утилізації тваринних відходів можуть побудувати прибалтійці
  • Топ-5 за тиждень :