ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:30 31.12


На реконструкцію Корпусного саду хочуть витратити вісім мільйонів гривень

У 2022 році на реконструкцію Корпусного саду у Полтаві планують витратити 8 млн гривень.

Загальна кошторисна вартість реконструкції саду понад 50 млн грн: на озеленення витратять близько 20 млн грн і ще 30 млн грн на доріжки, лавки освітлення та іншу паркову інфраструктуру. Як повідомляє Полтавщина, про це йшлося у міськраді відбулася презентація бюджету територіальної громади на 2022 рік.

Начальник управління капітального будівництва Максим Медведєв пояснив, які роботи планують виконати:

— У 2022 році планується замінити бруківку, привести до ладу всі доріжки, зробити бігову доріжку із гумового покриття по внутрішньому колу, замінити освітлення та лавки. 8 млн грн — це частина коштів. Загальна кошторисна вартість реконструкції Корпусного саду понад 50 млн грн. Тільки на озеленення витратять порядка 20 млн грн і близько 30 млн грн на доріжки, лавки освітлення та іншу паркову інфраструктуру. Озеленення у 2022 році точно не будуть робити. Коли завершать повну реконструкцію, про це ще рано говорити.

Нагадаємо, розмови про необхідність реконструкції Корпусного саду розпочалися ще у 2017 році. Після кількох спроб укласти договір з проектною організацією, ідея стала на паузу на 1,5 року. На початку 2019-го розмови про реконструкцію відновилися. Зокрема їх підштовхнула петиція на сайті міськради з проханням облаштувати бігову доріжку по периметру парка. Того ж року в ТОВ «Науково-дослідний проектно-вишукувальний інститут «Полтаваагропроект» була замовлена документація з реконструкції парку вартістю 1,5 млн грн.

Максим Медведєв повідомив, що проект уже передали в Управління капітального будівництва. У січні його активно вивчатимуть, після чого оголосять тендер на безпосереднє будівництво.

будівництво, Корпусний сад

За темою:

  • На будівництві нового мосту через Дніпро у Кременчуці задіяли буксир-криголам
  • Музей скіфів, "Акварена" та "Олімпійські резерви": на Полтавщині реалізують 19 проектів
  • У Полтаві хочуть збудувати дитсадок за 65 млн гривень
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.