ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

295


На суді показали відео затримання слідчого СБУ, обвинуваченого в хабарництві

7 листопада під час судового засідання в Октябрському районному суді Полтави військовий прокурор продемонстрував відео затримання старшого слідчого з особливо важливих справ СБУ Полтавської області Дмитра Шаманського.

Суд продовжує розглядати кримінальну справу щодо подій, які відбулися 1 липня 2015 року. Згідно з відеозаписом, затримання слідчого СБУ відбувалося вночі у Полтаві, на тодішній вулиці Калініна, поряд із будинками 38 і 42. Затриманий спочатку лежить на тротуарі, потім на вимогу слідчих підіймається та пред’являє свої речі. Із задньої кишені шортів затриманий зі словами "это не моё" дістає пачку грошових купюр на загальну суму 1800 доларів.

Свідок на відео пояснює, що слідчий Дмитро Шаманський домовився з ним про зустріч та під’їхав до його місця проживання. Раніше за закриття кримінальної справи проти свідка та його колеги він вимагав дві тисячі доларів. Після того, як свідок передав кошти у розмірі 1800 доларів та розпрощався із слідчим СБУ, останнього затримала військова прокуратура. Варто зауважити, що відео розпочинається уже після зустрічі, а саме - з моменту затримання Шаманського.

Станом на сьогодні суд продовжує дослідження доказів за справою.

суд, хабар, СБУ, Дмитро Шаманський

За темою:

  • Лизуна підозрюють у розкраданні понад 300 мільйонів гривень
  • Екс-начальника податкової Полтавщини відпустили під заставу у 12 мільйонів
  • Заступник міського голови Полтави судиться проти видання "Коло"
  • Топ-5 за тиждень :