ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

348


На свій ювілей ФК "Полтава" запросив земляків-ворсклян

У четвер, 22 червня, о 16:00 на стадіоні "Локомотив" два професіональні футбольні клуби розіграють новий трофей - "Кубок Полтави". Так ФК "Полтава" святкуватиме своє 10-річчя.

Дербі земляків — це більше ніж товариський матч у період літнього міжсезоня.  Це битва за новий трофей, заснований футбольним клубом "Полтава" до свого 10-річчя. На ювілей клуб Ліги 1 запросив земляків із елітного дивізіону. Планується, що такі поєдинки за перехідний трофей стануть у Полтаві традиційними та щорічними.

22 червня о 16:00 на стадіоні "Локомотив" у матчі за "Кубок Полтави" гратимуть обидва представники професіонального футболу міста — ФК "Полтава" та "Ворскла". За нашими даними, ворскляни під керівництвом Василя Сачка виходять із відпустки 16 червня, а містяни Володимира Прокопиненка - 19-го. До речі, головний тренер ФК "Полтава", який очолив команду за шість турів до завершення минулої першості Ліги 1, днями підписав повноцінний однорічний контракт із клубом і наразі формує свій тренерський штаб.

Якщо основний час кубкового матчу завершиться внічию, за регламентом одразу, без додаткового часу, команди пробиватимуть серію пенальті.

Вхід для уболівальників на стадіон "Локомотив" вирішили зробити безкоштовним.

спорт, футбол, ФК Ворскла, ФК Полтава, ювілей

За темою:

Топ-5 за тиждень :