ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

277


Нардеп Кулініч більше не отримує компенсацію за оренду готелю

У минулому році народний депутат від Полтавщини Олег Кулініч отримував компенсацію за оренду готелю. Це було до набуття ним права власності на вказані в його декларації квартири, потім, як нам стало відомо, він від цієї допомоги відмовився.

Олег Кулініч

Після того, як ми оприлюднили електронну декларацію нардепа Олега Кулініча, до нас звернулися представники його прес-служби з проханням розтлумачити деякі нюанси е-декларування.
Так, виявляється, що наразі Олег Іванович уже не отримує компенсацію за оренду готелю. Дійсно, в минулому році, за який подана електронна декларація, депутат отримував цю компенсацію. Але це було до набуття ним права власності на вказані в його декларації квартири, потім він від цієї допомоги відмовився.
Крім того, вказані квартири - це квартири, куплені на первинному ринку, без ремонту і непридатні для житла, повідомляє прес-служба Олега Кулініча. Сам факт отримання компенсації за оренду готелю не викликає здивування, бо до купівлі цих квартир на первинному ринку Олег Іванович власної нерухомості в Києві не мав.

декларація, статки, Олег Кулініч, нерухомість

За темою:

Топ-5 за тиждень :