ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

490


Наша землячка завоювала "золото" чемпіонату світу з пауерліфтингу - з трьома світовими рекордами

В Орландо (Флорида, США) триває чемпіонат світу з пауерліфтингу за версією IPF (Міжнародної федерації пауерліфтингу), на якому свій черговий тріумф здобула наша землячка, корінна полтавка Лариса Соловйова.

powerlifting-ipf.com

Вшосте поспіль Лариса стала чемпіонкою світу у ваговій категорії до 63 кг. В Орландо Соловйова перемогла у сумі триборства з результатом - 641,0 кг. За ходом змагань легендарна спортсменка покращила три своїх же рекорди світу: у присіданні зі штангою - 241,0 кг, у жимі лежачи - 180,0 кг та за сумою триборства - 641,0 кг. Загалом Лариса Соловйова має у своєму активі вже 72 світових рекорди, які вона постійно вдосконалює у протистоянні із самою собою...

На світовій арені у нашої землячки немає конкурентів, що зайвий раз підтвердив чемпіонат світу в Орландо. Тут Соловйова у сумі триборства аж на 66,0 кг (!) випередила срібну призерку - Сіцерію Тавареш (Бразилія) і на 71,0 кг - бронзову призерку Ольгу Адамович (Росія).

Результат нашої землячки в Орландо у перерахунку на коефіцієнт Уїлкса (співвідношення власної ваги до суми підсумкового результату) становив 688,50 пункти, що дозволяє їй у черговий раз також стати абсолютною чемпіонкою світу серед жінок усіх вагових категорій.

Крім того, що наша землячка вшосте поспіль (з 2011 року) стала чемпіонкою світу, вона також є єдиною жінкою у світі пауерліфтингу, яка тричі поспіль перемагала на Всесвітніх іграх із неолімпійських видів спорту, які відбуваються один раз на чотири роки: 2005 (Дуйсбург, Німеччина), 2009 (Гоасюн, Китай), 2013 (Калі, Колумбія).

Лариса Соловйова -  єдина українка, яку урочисто введено до Зали Слави світового пауерліфтингу.

спорт, атлетика, пауерліфтинг, Лариса Соловйова

За темою:

  • ФК "Полтава" виставив на трансфер Зеленевича та Парамонова
  • Янчук завоював "бронзу" на етапі Кубка світу у змішаній естафеті
  • Чотири голи Калініна принесли перемогу мотоболістам "Дружби" у дербі
  • Топ-5 за тиждень :