ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

172


Наступний хокейний сезон УХЛ гратимуть молодіжні склади

У наступному чемпіонаті України з хокею гратимуть молодіжні команди. Таку пропозицію УХЛ було схвалено представниками клубів на зустрічі, яка відбулася в Києві.

Фото УХЛ

У зборах хокейних клубів узяв участь і президент ХК "Кременчук" Сергій Мазур.

Вирішили, що у сезоні 2017/2018 в хокейному чемпіонаті України не зможуть виступити гравці старші 1993 року народження. Всього в національній першості в кожному з клубів зможуть грати не більш як 5 хокеїстів 1993-1996 років народження. Решта гравців команди повинні бути до 20 років.

Також представники клубів прийняли рішення ввести ліміт на легіонерів — їх буде не більше п'яти на команду.
Декларацію про участь в чемпіонаті України сезону 2017/2018 підписали представники 8-ми клубів. Це 5 учасників попереднього сезону – "Донбас" (Донецьк), ХК "Кременчук", "Кривбас" (Кривий Ріг), "Білий Барс" (Біла Церква), "Дженералз" (Київ),  а також три новачка УХЛ — відроджене "Динамо" (Харків), "Галицькі Леви" (Новояворівськ) та ХК "Дніпро" (Дніпро).

Проте є ймовірність, що про свою участь в найближчому чемпіонаті можуть заявити ще два колективи -  хокейний клуб із Одеси, а також легендарний київський "Сокіл". Втім, уже відомо, що сезон повинен стартувати на початку вересня матчем чемпіона і віце-чемпіона країни: "Донбас" — "Кременчук".

 

спорт, хокей, ХК Кременчук, УХЛ

За темою:

  • Ротань гратиме в чемпіонаті Чехії з футболу
  • Затверджено календар Кубка України з мотоболу
  • Спортсмени Полтавщини виступатимуть на Всесвітній Універсіаді у Тайвані
  • Топ-5 за тиждень :