12:32 07.12

Настя Ковальчук завоювала "срібло" чемпіонату світу з більярду

У Казані (Росія) завершився чемпіонат світу з більярдного спорту у "Вільній піраміді", за підсумками якого майстер спорту міжнародного класу Анастасія Ковальчук з Кременчука завоювала срібну медаль.

У жіночій першості (26 учасниць) наша землячка перемагала: Любов Жигайлову (Дніпро, Україна) - 4:1, Анастасію Звєрінцеву (Самара, Росія) - 4:0, в 1/8 фіналу перемогла діючу, на той час, чемпіонку світу Марію Пудовкіну (Дніпро, Україна) - 5:2, у чвертьфіналі - Анастасію Становову (Москва, Росія) - 5:0, у півфіналі - Катерину Перепечаєву (Борисов, Білорусь) - 5:4. У фіналі Анастасія Ковальчук програла багаторазовій чемпіонці світу Діані Мироновій (Москва, Росія) - 0:5.

Це - найвище досягнення нашої землячки в індивідуальній першості з "Вільної піраміди". Два роки тому Анастасія Ковальчук також була срібною призеркою, але командного чемпіонату світу - серед жіночих пар, разом із Тетяною Тучак із Вінниці.

У Казані Анастасія Ковальчук також отримала призовий бонус у 150 тисяч рублів і найбільший у власній спортивній біографії додаток до свого світового рейтингу - одразу 865,0 пункти.