ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:30 18.10


Осінній призов: на Полтавщині планують відправити понад пів тисячі призовників

Осінній призов на Полтавщині проходить у два етапи. Під час першого етапу, який завершився 13 жовтня, як і планувалося, відправили 228 призовників.

Другий етап розпочнеться 1 листопада і триватиме до 3 грудня, під час якого відправлять ще 520 осіб.

 

Про це повідомив заступник військового комісара Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Едуард Бородай на апаратній нараді 18 жовтня у Полтавській обласній державній адміністрації.

 

З Полтавської області плануємо відправити ще 520 призовників. Зокрема, до Збройних сил України – 267 чоловік, до Національної гвардії – 168 юнаків, до Державної прикордонної служби – 65 призовників та до Державної служби спецтранспорту – 20

— розповів Едуард Бородай.

 

Як повідомляють Новини Полтавщини, на сьогодні в області працює 10 призовних комісій.

За словами Едуарда Бородая, неналежний рівень оповіщення у Кременчуці – 15% вручених повісток, Лубнах і Горішніх Плавнях – по 20%, Полтаві – 23%.

“Ми розуміємо, що найбільша кількість призовників перебувають у Полтаві та Кременчуці, й саме по цих містах у нас малий відсоток фактичного вручення повісток. План відправок молодого поповнення у війська для Полтавської області є порівняно невеликим – 520 осіб. Ми усвідомлюємо, що кожна особа призовного віку має отримати повістку, пройти відповідну актуалізацію даних у центрах комплектування та медичну комісію”, – наголосив заступник голови Полтавської ОДА Євген Греков.

 

100% призовників уже зарахувала Горішньоплавнівська та Хорольська комісії. Позитивна статистика і в Полтавському районі, зокрема у Скороходівській, Білицькій, Мачухівській, Чутівській громадах. Загалом, у межах області планують викликати до призовних комісій понад 17 тисяч призовників.

 

призов, армія

За темою:

  • Осінній призов: понад 500 полтавців пішли до війська
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.