ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:30 01.12


Під Полтавою облаштують будинок Святого Миколая

У полтавському мікрорайоні Івонченці створюють будинок Святого Миколая у Свято-Михайлівському храмі Православної церкви України. Про це Суспільному розповів настоятель храму Олександр Горай.

У Полтаві за допомогою благодійників облаштовують будинок Святого Миколая 

Запрацювати будинок має 19 грудня. Нині до збору долучилися пів десятка людей. 

У трапезній Свято-Михайлівського храму Православної церкви України, що у полтавському мікрорайоні Івонченці, триває ремонт. Тут облаштують будинок Святого Миколая. Працює троє робітників.

"Ламінат сьогодні (29 листопада – ред.) закінчили, плінтуса прикрутили. Перед цим поутепляли стіни, прикрутили осб (листовий будівельний матеріал – ред.), щоб тепло було. І зробили проводку. За 10 днів, я думаю, зробимо все, завершимо", – говорить робітник Олександр Кравченко.

Після ремонту приміщення прикрасять – принесуть новорічні іграшки та ялинку, каже Олександр Горай.

"Ялиночка буде при вході. Ялинку плануємо пишну, високу, гарну. Далі будуть розташовані столи, на яких будуть різні локації для дітей (ігри, конкурси), для виробів, для малювання. В одному місці дітки поспівають, в іншому розкажуть віршик. І ми їх отак по кімнаті розташуємо", – каже настоятель Свято-Михайлівського храму ПЦУ Олександр Горай.

На подарунки для дітей та оздоблення будинка збирають допомогу від благодійників. Нині вже долучилось з пів десятка людей, каже Олександр Горай.

"Вже на сьогодні зібрано 750 гривень, щоб закупити все необхідне – подарунки дітям, інші сюрпризи, які ми приготували. А також збираємо солодощі, які наші волонтери будуть пакувати, збираємо дитячі іграшки, які, можливо, не потрібні людям, щоб прикрасити стіни, є така задумка. І дарувати тим, у кого їх немає", – додає Олександр Горай.

"Уже почала долучатися. У мене є онучка, і вона вже дала мені деякі іграшки, деякі речі, які їй не підійшли. Ми тут їх залучимо, і вони будуть подарунками для діток", – розповідає полтавка Світлана Токарева,

Запрацює будиночок у День Святого Миколая.

свято, новорічне, будинок Святого Миколая

За темою:

  • Полтавщина долучилася до акції "Свята без тата"
  • Полтавці влаштували масштабне щедрування
  • Полтавцям розповіли, куди викидати ялинки
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.