ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

161


Підсумки тижня. Найцікавіше, що ви могли пропустити 1-7 травня

Людські кістки просто неба, суд міського голови з братом керівника області, аварія мікроавтобуса із загиблим, бійка полтавців із іноземцями, пошкодження меморіалу героям Майдану - такі події вразили за тиждень.

Знахідка тижня

У Полтаві знайшли людські кістки. Знахідка розташовується на території колишніх артскладів, за пам'ятником Скорботній матері, де у часи війни розстріляли тисячі людей. Київська фірма "Авалон-Будінвест" узимку ремонтувала тут каналізаційний колектор на замовлення управління капітального будівництва ОДА.

Аварія тижня

У Полтаві в мікроавтобуса відмовили гальма і він влетів у паркан. Подія сталася 3 травня близько 13:00 на спуску на вулиці Панянки. Пізніше водій мікроавтобуса помер у лікарні.

Бійка тижня

Вранці 30 квітня група іноземців у центрі міста побила двох полтавців. Головного підозрюваного, як повідомили у поліції, затримано. Один із постраждалих наразі в реанімації.

Суд тижня

Київський райсуд Полтави вдруге розглядатиме позов Володимира Головка, рідного брата голови ОДА, проти міського голови Полтави Олександра Мамая про захист честі, гідності та ділової репутації.

Вандалізм тижня

У центрі Полтави вдень 7 травня підпалили пам'ятний Меморіал героям Майдану на площі перед ОДА.

підсумки, тиждень

За темою:

Топ-5 за тиждень :