ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

136


Підсумки тижня. Найцікавіше, що ви могли пропустити 24-30 квітня

Пожежа в історичній будівлі, акція протесту проти поліції, спроба поновити будівництво в Центрі, вандалізм на могилах АТОвців та перший за півтора року дозвіл на видобуток газу - такі події запам'яталися за тиждень.

Пожежа тижня

Ввечері 29 квітня у Полтаві сталася пожежа в історичному житловому будинку по вулиці Пилипа Орлика, 15. Сто одинадцять років тому його збудував полтавський підприємець Наум Бахмутський.

Протест тижня

У Полтаві ввечері 28 квітня пройшла хода за відставку міністра внутрішніх справ України.

Резонанс тижня

За словами полтавської журналістки Ольги Дудки, справу проти адвоката Марини Розанової за погрози закрили "у зв'язку з відсутністю складу кримінального правопорушення".

Інсценування тижня

До поліції надійшла оперативна інформація про планування в області замовного вбивства одного із місцевих фермерів. Людину готові були знищити за 50 тисяч гривень. Поліція інценувала вбивство, вийшла на замовника та затримала його.

Упертість тижня

У центрі знову намагалися поновити будівництво. На місце забудови біля кінотеатру Котляревського приїхали бетоновози й робітники. Було видно свіжий цемент. Активісти викликали поліцію, робітники втекли.

Вандалізм тижня

На території міського кладовища з поховань учасників АТО викрадено державні прапори та пошкоджено могильні пам’ятники.

Угода тижня

Уперше за півтора року на сесії Полтавської обларади компанії ТОВ "АРКОНА ГАЗ-ЕНЕРГІЯ" дали спецдозвіл для видобування газу завдяки укладеній соціальній угоді.

підсумки, тиждень

За темою:

Топ-5 за тиждень :