ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

224


Почалося: на Полтавщині зростає захворюваність на застуду і грип, хоча епідемії ще немає

На Полтавщині на ГРВІ найбільше хворіють у Горішніх Плавнях, Полтаві та Гребінківському районі. В області захворіли вже більше шести тисяч осіб.

Фото Xcook.info

Показники захворюваності на ГРВІ у Полтавській області зросли на 6,6 відсотка. Найбільше хворіють люди у Горішніх Плавнях, Полтаві та Гребінківському районі області.

Про показники захворюваності у Полтавській області повідомив заступник завідувача відділення організації епідеміологічних досліджень ДУ "Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України" Анатолій Журавльов.

У нас за 45-й тиждень на грип та ГРВІ захворіло 6606 осіб, що становить 461 випадків на 100 тисяч населення. Це нижче за епідпоріг на 16 відсотків, але в порівнянні з минулим тижнем показники вищі на 6,6 відсотка. Дітей протягом тижні захворіло 4195, показник захворюваності становить 178 випадків на 100 тисяч населення. Це нижче за епідпоріг. У області найбільше хворіють у Горішніх Плавнях, Полтаві та Гребінківському районі,

- повідомив Анатолій Журавльов.

Протягом тижня госпіталізовано 302 особи, смертельних випадків немає.

Також на Полтавщині вже розпочали щеплення від грипу. Вакцину вже отримало 396 осіб. Це переважно медпрацівники міста Кременчук.

грип, ГРВІ, епідемія, поріг, застуда

За темою:

Топ-5 за тиждень :