ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:45 12.11


Полтава планує створити власну стратегію розвитку культури

Стратегію розвитку культури для нашого міста розроблятиме команда Інституту аналітики і адвокації разом із Полтавською міською радою і Департаментом культури, молоді і сім’ї Полтавської міської ради.

Полтавська делегація у складі Андрія Карпова, Олени Ромас і Олександра Ткаченка, побувала на урочистому оголошенні міст-переможців.

Це є наступним логічним кроком дослідження культури Полтави, де найпершою пропозицією Інституту аналітики і адвокації було — розробити Стратегію розвитку культури.

Участь у розробці Стратегії розвитку культури Полтави. Ось що чекає на мене та команду Інститут Аналітики та Адвокації. Тому у найближчі 6 місяців всі свої сили та знання фокусуватиму на стратегуванні. А ще хочу отримати від цього процесу задоволення. Безперечно це колосальна відповідальність. Тому радію, що ми співпрацюватимемо з Полтавська міська рада і Департаментом культури, молоді та сім’ї міськради. А ще ми заручилися підтримкою таких сильних партнерів як PPV Knowledge Networks, Fama – Custom Research Agency, Інститут стратегії культури. Зібрати таку компанію дуже цінно

– прокоментував подію Олександр Ткаченко.

Усе це відбувається в рамках програми #EU4Culture, яка підтримуватиме культурні ініціативи в Україні до 2024 року та адмініструватиметься Goethe-Institut Ukraine.

А з дослідженням «Культура Полтави. Чинна політика та запити містян» можна ознайомитись на сайті.

стратегія, культура

За темою:

  • Сергій Осока став номінантом Шевченківської премії
  • Найпоширеніші помилки мовлення
  • До 200-річчя Алоїса Єдлічки: полтавський слід композитора
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.