22:51 12.05

Футбольна "Полтава" знову не змогла перемогти вдома. ВІДЕО

У матчі 30-го туру першої ліги ФК "Полтава" на стадіоні "Лтава" у Крутому Березі поступився з рахунком 0:2, пропустивши голи після вилучення.

Обидва голи були забиті в другому таймі. На 58-й хвилині Парамонов завалив Бондаренка у своїй штрафній площі, чим привіз своїй команді пенальті й отримав червону картку.

Одинадцятиметровий удар реалізував Поздєєв. А на 87-й хвилині вже сам Бондаренко відзначився, реалізувавши вихід сам на сам із воротарем, який виник через рикошет.

Це вже шоста поспіль втрата очок полтавцями на своєму полі. При цьому на виїзді полтавці здобули в останніїх поєдинках шість поспіль перемог.

Полтава - Колос — 0:2

Голи: Поздєєв 59-пен., Бондаренко 87.

Полтава: Кринський, Нехтій, Парамонов, Дмитренко, Трояновський, Лебеденко, Сокуренко, Зеленевич (Пучковський 80), Голіков, Соломка, Ковтун. Запасні: Мусієнко, Насібулін, Бородай, Лучик, Янаков, Кушніренко.

Головний тренер — Володимир Прокопиненко.

Колос: Литвиненко, Задоя, Клименчук, Чегурко (Коропецький 68), Матвєєв, Рябов, Семенко, Бондаренко, Гавриш (Вишняк 57), Зуєвич (Поздєєв 46), Сивка. Запасні: Яшков, Гаврилюк, Морозко, Лисицький.