ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

574


"Полтаваобленерго" витратить 2.8 мільйона на друк рахунків за електроенергію

ПАТ "Полтаваобленерго" хоче надрукувати понад вісім мільйонів рахунків-повідомлень протягом року за 2.8 мільйона гривень, для чого оголосило відкриті торги.

ПАТ "Полтаваобленерго" оголосило відкриті торги на друк і доставку паперових бланків-повідомлень формату А5 про спожиту електроенергію для полтавців протягом усього 2017 року. Енергетики готові заплатити за це 2 млн 826 тисяч грн. Переможець відкритих торгів має надрукувати 8 млн 352 тисячі 504 рахунка (це майже 700 тисяч рахунків щомісяця). Якщо розділити суму на кількість, отримаємо 34 копійки за один "папірець". Переможець також доставлятиме рахунки до цеху обробки пошти до 7 числа кожного місяця.

Бланки-повідомлення друкуються окремо на кожного споживача по унікальному особовому рахунку: особисті дані споживача та інформацію, щодо заборгованності, переплати та інше. В кожному бланку-повідомленні в закритій частині знаходиться унікальна персоналізована інформація про споживача та його розрахунках. На оборотній стороні рахунку (відкрита частина) друкується однакова інформація для всіх споживачів - загальні оголошення про тарифи, повідомлення тощо

- ідеться у поясненні замовлення "Полтаваобленерго".

Пропозиції енергетики приматимуть до 23 січня, а наступного дня розпочнеться аукціон. Переможе той, хто запропонує найнижчу ціну.

Полтаваобленерго, тендер, рахунки

За темою:

Топ-5 за тиждень :