ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

378


Полтавці виграли Шкільну волейбольну лігу України двома командами

Під Києвом, у Пущі-Водиці відбулися перші в історії турніри Шкільної волейбольної ліги, співорганізаторами яких стали Федерація волейболу України, Мінмолодьспорту, Міносвіти та НОК України.

В атаці полтавець Євген Політько/fvu.in.ua

За підсумками турнірів у двох вікових групах — старшій (2000 року народження та молодші) та молодшій (2003 року народження та молодшій) команди полтавської гімназії №14 завоювали дві золоті медалі з чотирьох можливих!

Серед юнаків старшого віку полтавцям (тренер - Ірина Юрченко) не було рівних. Тут наших земляків привів до перемоги двометровий талант Євген Політько, який уже має досвід виступів у Суперлізі у складі лубенського "Фаворита". Він і став лауреатом "Золотого м'яча" — кращим гравцем першої в історії Шкільної волейбольної ліги України.

Першими чемпіонками Шкільної ліги серед дівчат молодшого віку (на фото) стали школярки гімназії №14 (тренер - Анастасія Котляренко).

А ось полтавкам старшого віку трохи не пощастило, у фіналі вони вели в рахунку у матчі з дівчатами з Черкас, але потім програли напружену другу партію (28:30), а згодом і вирішальний тай-брейк.

Цікаво, що спонсорами поїздки полтавських дітей на турнір Шкільної волейбольної ліги виступили представники міської влади та футбольний клуб "Ворскла", який надав власний автобус, в якому змогли розміститися всі чотири полтавські шкільні волейбольні команди хлопців і дівчат.

спорт, волейбол, діти, шкільна ліга

За темою:

  • Полтавців запрошують на фестиваль "Арт Полтава"
  • Топ-5 за тиждень :