ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

198


Полтавці завоювали повний комплект медалей чемпіонату країни з боротьби

У Житомирі завершився чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок та греко-римської боротьби серед чоловіків, за підсумками яких борці Полтавщини завоювали повний комплект нагород: золоту, срібну і бронзову медалі.

Дмитро Пишков - в атаці/sport.unian.ua

Чемпіоном України з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 80 кг став Дмитро Пишков, який по черзі переміг усіх своїх суперників: Андрія Косова (Миколаївська обл.), Олександра Кухту (Закарпатська обл.), Олексія Осняча (Дніпропетровська обл.), у півфіналі — Ярослава Фільчакова (Харківська обл.), а у фіналі — Андрія Антонюка (Тернопільська обл.).

Срібним призером з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 98 кг став наш земляк Євген Савєта, він програв лише один поєдинок - у фіналі - Дмитру Тімченку (Харківська обл.).

У чемпіонаті України з вільної боротьби полтавець Богдан Прокопенко (до 70 кг) завоював бронзову медаль. У другому раунді Прокопенко програв Олексію Боруті (Київська обл.), який став фіналістом, завдяки цьому полтавець отримав шанс виступити у втішному турнірі за "бронзу". Тут Богдан виступив уже без поразок, перемігши Тараса Консевича (Київ) і Артура Батюченка (Сумська обл.) — у вирішальній сутичці за "бронзу".

 

спорт, бороьба, Дмитро Пишков

За темою:

  • Ротань гратиме в чемпіонаті Чехії з футболу
  • Затверджено календар Кубка України з мотоболу
  • Спортсмени Полтавщини виступатимуть на Всесвітній Універсіаді у Тайвані
  • Топ-5 за тиждень :