09:15 13.11

Полтавці завоювали "золото" і "срібло" міжнародного забігу "1956"

В Івано-Франківську відбувся міжнародний забіг на 1956 метрів, присвячений революції в Угорщині 1956 року. Легкоатлети Полтавщини блискуче виступили у цьому старті, де змагалися понад три сотні учасників.

У першості серед жінок перемогла Валерія Зіненко з Лубен, яка фінішувала з результатом - 4 хвилини 47,8 секунди. Її перемога була досить переконливою, срібну призерку Христину Юдкіну наша землячка випередила аж на 26 секунд (!). Забіг "1956" став для Зіненко важливим етапом підготовки до чемпіонату Європи з кросу, який за місяць відбуватиметься в Італії - у найпівденнішому місті острова Корсика - Кіа.
У першості серед чоловіків полтавець Руслан Савчук став срібним призером, він фінішував із результатом - 4 хвилини 17,59 секунди, на фінішній прямій він програв, як-то кажуть, "три кроки" івано-франківцю Олегу Озарку (4:17,02).
Валерія Зіненко, як переможець жіночої першості, отримала сертифікат на тижневу поїздку до Угорщини та цінні подарунки, а Руслан Савчук, як призер чоловічого забігу, окрім цінного подарунка, був відзначений фінансовою винагородою від Почесного Консульства Угорщини в Івано-Франківську.