ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

142


Полтавці завоювали "золото" і "срібло" міжнародного забігу "1956"

В Івано-Франківську відбувся міжнародний забіг на 1956 метрів, присвячений революції в Угорщині 1956 року. Легкоатлети Полтавщини блискуче виступили у цьому старті, де змагалися понад три сотні учасників.

Валерія Зіненко - переможець забігу "1956"/report.if.ua

У першості серед жінок перемогла Валерія Зіненко з Лубен, яка фінішувала з результатом - 4 хвилини 47,8 секунди. Її перемога була досить переконливою, срібну призерку Христину Юдкіну наша землячка випередила аж на 26 секунд (!). Забіг "1956" став для Зіненко важливим етапом підготовки до чемпіонату Європи з кросу, який за місяць відбуватиметься в Італії - у найпівденнішому місті острова Корсика - Кіа.
У першості серед чоловіків полтавець Руслан Савчук став срібним призером, він фінішував із результатом - 4 хвилини 17,59 секунди, на фінішній прямій він програв, як-то кажуть, "три кроки" івано-франківцю Олегу Озарку (4:17,02).
Валерія Зіненко, як переможець жіночої першості, отримала сертифікат на тижневу поїздку до Угорщини та цінні подарунки, а Руслан Савчук, як призер чоловічого забігу, окрім цінного подарунка, був відзначений фінансовою винагородою від Почесного Консульства Угорщини в Івано-Франківську.

спорт, легка атлетика, Івано-Франківськ, Угорщина, Валерія Зіненко

За темою:

  • ФК "Полтава" виставив на трансфер Зеленевича та Парамонова
  • Янчук завоював "бронзу" на етапі Кубка світу у змішаній естафеті
  • Чотири голи Калініна принесли перемогу мотоболістам "Дружби" у дербі
  • Топ-5 за тиждень :