ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

343


Полтавців запрошують на благодійну виставу на підтримку Дані Каменського

26 травня в полтавському ляльковому театрі відбудеться вистава "Історія двох портретів". Зібрані кошти підуть на реабілітацію юного актора Дані Каменського, що навесні отримав серйозні тілесні ушкодження в ДТП.

Даня Каменський/KinoFilms.ua

16-річний полтавець Данило Каменський — актор кіно та театру, зірка фільму "Сторожова застава", учасник проекту "Топ-модель по-українськи" – 14 березня 2017 року в Києві потрапив у жахливу аварію, в результаті якої отримав політравми, перелом тазу та ураження селезінки. Хлопця прооперували, він довгий час знаходився в лікарні. Протягом всього періоду лікування його підтримували небайдужі полтавці. Нещодавно лікарі дозволили хлопцю сідати і стояти. Зараз юнак практично вчиться ходити наново. Попереду в нього тривала реабілітація, на яку зараз родина збирає кошти.

Актори Єврейського театру також запропонували свою допомогу: організували благодійний показ вистави "Історія двох портретів", яка розповідає про життя Марка Шагала. Всі кошти, виручені за вхідні квитки, будуть передані родині Данила Каменського та спрямовані на його реабілітацію.

Початок заходу — 17:00. Мінімальна вартість квитка — 30 гривень.

благодійність, вистава, допомога, культура, театр, Данило Каменський

За темою:

  • Контрабанда замість благодійності: на Полтавщині торгували "гуманітаркою"
  • У Полтаві відкриють кризовий центр для жінок
  • У Полтаві безкоштовно годують бездомних
  • Топ-5 за тиждень :