ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

99


Полтавцям радять бути пильними: у супермаркетах є несвіжі продукти

Чергова невдала покупка сиру в супермаркеті "Сільпо" на Леваді коштувала нервів полтавській журналістці.

Полтавська журналістка і волонтерка Наталія Святцева повернула назад куплений несвіжий шматок сиру, разом із чеком. Невдала покупка сталася в супермаркеті "Сільпо" на Леваді .

Вдома, розгорнувши сир, вона побачила, що він смердючий, слизький та липкий. Сорт сиру дорогий, із великими дірками, але продукт виявився явно несвіжим.

Повернулася до магазину з намірами серйозно поговорити не лише з продавцем, але й з адміністраторами. Останнім часом регулярно трапляються випадки купівлі різних видів товару невідповідної якості у "Сільпо". Адміністратору, який вийшов до мене, запропонувала у моїй присутності з'їсти цей шматок

— повідомила Наталія Святцева.

Розуміючи провину колективу супермаркету, адміністратор Руслан Білецький попросив  у неї вибачення, приніс книгу скарг та відмовився фотографуватися разом із журналісткою на фоні відділу сирів.

Прийшов інший адміністратор, разом із яким почалася перевірка вітрини всіх запакованих сирів.

Наталя має намір й надалі приходити до цього магазину, але наступного разу скористатися своїми перевагами телевізійного журналіста.

Цього разу Наталія Святцева добилася свого: за неякісний товар їй повернули назад гроші. Вона радить так само і всім полтавцям — відстоювати свої права.

покупка, сир, повернення, товар, якість, Сільпо

За темою:

  • Смертельний ботулізм: коли на Полтавщині з’явиться сироватка
  • Топ-5 за тиждень :