ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

234


Полтавець буде консультувати Петра Порошенка

Днями на сайті Президента України з’явився Указ про затвердження Положення про Координаційну раду сприяння розвитку громадянського суспільства. До її складу увійшов полтавець Юрій Нестуля.

Юрій Нестуля

Координаційна рада функціонуватиме як консультативно-дорадчий орган при Президентові України. Персональний склад, сформований з представників кабміну, органів державної влади, місцевого самоврядування та представників організацій громадянського суспільства, 4 листопада затвердив Петро Порошенко. Серед 42 членів Координаційної ради - і виконавчий директор ГО "Інститут аналітики та адвокації" Юрій Нестуля.
Я маю надію, ми зможемо наблизити громадський сектор до органів державної влади та місцевого самоврядування. У результаті вони мають ефективно та конструктивно взаємодіяти, а не змагатися один із одним
 – вважає Юрій Нестуля.
Серед основних завдань Координаційної ради - внесення на розгляд Президенту пропозицій стосовно взаємодії державних органів, органів місцевого самоврядування з організаціями громадянського суспільства; розгляд законопроектів, які пропонуються для внесення Президентом України на розгляд Верховної Ради і стосуються питань розвитку в Україні громадянського суспільства; участь у підготовці послань Президента України до народу, щорічних і позачергових послань Президента України до Верховної Ради та інше.

громадський сектор, координаційна рада, Президент, Юрій Нестуля

За темою:

Топ-5 за тиждень :