13:47 20.11

Полтавець завоював "срібло" Кубка Європейських націй із боротьби

У Бухаресті (Румунія) відбувся фінальний турнір борцівського Кубка Європейських націй, в якому в турнірі з греко-римської боротьби у складі збірної України виступав і полтавець Євген Савєта.

Наш земляк у командній першості змагався у ваговій категорії до 98 кг. У груповому раунді збірна України перемогла Румунію - 5:3 і Польщу - 7:1. У фіналі українці програли росіянам - 2:6.

Срібними призерами стали українські "греко-римляни": А. Мартинюк (до 59 кг), В. Фуглаєв (до 66 кг), Д. Дем'янков і Р. Ісрафілов (обидва - до 71 кг), М. Дараган (до 75 кг), А. Антонюк і Я. Фільчаков (обидва - до 80 кг), Ю. Шкрюба (до 85 кг), Є. Савєта (до 98 кг) і М. Кучмій (до 130 кг).
Збірна України з греко-римської боротьби показала кращий результат у фіналі Кубка Європейських націй. Чоловіча збірна України з вільної боротьби і збірна України з жіночої боротьби у Бухаресті стали бронзовими призерами.