16:46 27.11

Полтавець завоював "золото" чемпіонату Європи з карате

У Софії (Болгарія) триває чемпіонат Європи з кіокушинкай карате (ShinKyokushinkai), в якому у складі збірної України виступають семеро представників Полтавщини, на чолі з тренером збірної Володимиром Прядкою.

У перший день змагань учень дев'ятого класу Полтавської школи № 9 Віталій Цуревський завоював золоту медаль у розділі "куміте" серед юнаків вагової категорії 55-60 кг. У вирішальному поєдинку за "золото" полтавець переміг Доната Карчуба (Угорщина).
Ростислав Журавель із Лохвиці серед юнаків вагової категорії 60-65 кг у розділі "куміте" став срібним призером, у фіналі наш земляк програв Антону Очяну (Румунія).