15:28 11.11

Полтавка завоювала "бронзу" юніорського чемпіонату країни з плавання

У Дніпрі розпочався чемпіонат України з плавання серед юніорів, у перший день якого збірна Полтавщини завоювала одну медаль.

Полтавка Аліна Смірнова стала бронзовою призеркою на 200-метрівці брасом із результатом - 2 хвилини 52,25 секунди.

Інша полтавка - Валерія Тугай була четвертою на 100-метрівці вільним стилем і сьомою - на 100-метрівці на спині.

У комбінованих естафетах 4х100 метрів юнацька збірна Полтавщини (Д. Кислий, Д. Тарасов, А. Гудима, А. Курченко) фінішувала на 8-му місці (4 хвилини 20,03 секунди), а дівоча збірна Полтавщини (П. Палій, А. Смірнова, В. Вахтіна, В. Тугай) - на 9-му місці (5 хвилин 03,49 секунди).