09:15 25.04

Полтавки відзначилися голами за збірну України з футзалу

Жіноча збірна України з футзалу обмінялася перемогами з командою Польщі у контрольних поєдинках. Голами відзначилися і полтавки.

Команда головного тренера національної збірної Тараса Шпички провела 22 і 23 квітня дві товариські гри у Польщі - першу програла, а другу виграла, повідомляє Асоціація футзалу України.

Полячки вже на старті першого матчу, який грався у містечку Пяскі, повели 2:0, але на 6-й хвилині гравець "Злагоди" Валентина Тараканова відквитала один м’яч. А вже у середині першого тайму полтавка Юлія Дударчук нівелювала перевагу "Кадри". Однак, буквально тут же Магдалена Книсак оформила дубль і вивела Польщу вперед. Але та ж Дударчук тут же відповіла своїм дублем. Утім, останнє слово в першому матчі залишилося за полячками – Юстина Масіяр забила четвертий м’яч у ворота нашої команди - 4:3 на користь господарів.

Протягом усього другого тайму українкам не вдавалося знайти можливість для того, щоб зрівняти рахунок. Найреальніша нагода була у Юлії Дударчук, але вона на 37-й хвилині не реалізувала 10-метровий дабл-пенальті.

Наступного дня у Хелмі сценарій гри був дещо іншим. Обидві команди дуже довго не могли відкрити рахунок. Але вже під кінець першого тайму це зробила Сніжана Воловенко (ІМС-НУХТ), і на перерву збірна України пішла з перевагою. А вже у середині другої 20-хвилинки гравець ПЗМС Маргарита Мочалова збільшила перевагу українок. Щоправда, на 33-й хвилині полячкам вдалося відквитати один м’яч. Але їх надіям на нічию поклала край Валентина Тараканова, яка зробила рахунок 3:1 на користь збірної України. Перевагу української команди могла закріпити Юлія Тітова, але капітан української збірної не реалізувала дабл-пенальті. Втім, це на завадило нашій команді взяти реванш за поразку у першій грі.

Отже, за підсумками двох спарингів українська команда обмінялася перемогами зі своїми польськими опонентками. Крім Мочалової та Дударчук, за збірну України в Польщі грали ще дві полтавки — Євгенія Шаповал і Валерія Єрмоленко.

Польща (ж) – Україна (ж) – 4:3
Голи: Собкович (3), Книсак (6, 10), Масіяр (17) – Тараканова (6), Дударчук (10, 11)
На 37-й хвилині Дударчук (Україна) не реалізувала 10-метровий.

Польща (ж) – Україна (ж) – 1:3
Голи: Сітар (33) – Воловенко (20), Мочалова (30), Тараканова (36)
На 39-й хвилині Тітова (Україна) не реалізувала 10-метровий.