ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

2544


Полтавська обласна рада замовила швейцарські годинники, інкрустовані "Swarovski"

Майже 50 тисяч гривень планує витратити Полтавська обласна рада на закупівлю дванадцяти годинників HAAS&CIE зі швейцарським механізмом. Годинники будуть інкрустовані кристалами фірми "Swarovski".

Голова обласної ради Олександр Біленький

Годинники будуть інкрустовані кристалами "Swarovski" (42 шт.), а циферблат виконаний із натурального перламутру. Згідно з інформацією, яка розміщена на порталі публічних закупівель Prozorro, економія від цієї закупівлі складе лише 30 гривень. Справа в тому, що на тендер подався лише один учасник – ПП "МАЙ-ЧАС". Звинувачення в упередженості та дискримінації інших учасників заступник начальника відділу фінансового та господарського забезпечення облради Світлана Чайковська заперечує.
Нам потрібні виробники, а не перекупщики. Зараз ринок годинників в Україні слабкий - лише два заводи. Перший має у своєму статутному капіталі російське походження. А другий завод - це "Київська Русь" і їхня продукція не є якісною
 - вважає Світлана Чайковська.
Всі годинники (8 чоловічих та 4 жіночих) будуть укомплектовані подарунковим футляром із гравіюванням "ВІД ГОЛОВИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ".

Кому вручать такі подарунки - в облраді поки що не говорять. Відомо лише, що їх подарують разом із почесними грамотами. Головний спеціаліст загального відділу Світлана Калашник, яка займається почесними грамотами, у розмові з нашим журналістом повідомила, що "жодних грамот під ці подарунки ще не виписувала і на кого вони будуть оформлені - не має жодного уявлення".  


подарунки, годинники, облрада, бюджет, гроші

За темою:

Топ-5 за тиждень :