ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

105


Полтавська поліція довела до суду лише одну кримінальну справу про злочин на місцевих виборах 2015 року

З 11 кримінальних проваджень, розпочатих правоохоронцями Полтавщини як злочини проти виборчих прав, дев'ять уже закрито, і лише одна справа доведена до суду. Про це повідомляє громадська мережа "ОПОРА".

Згідно зі звітом організації за останній рік судами в Україні винесено 63 рішення, які стосуються кримінальних правопорушень на місцевих виборах 2015 року. Притягнуто за злочини проти виборчих прав 69 осіб.

У Полтавській області під час проведення місцевих виборів надійшло 276 заяв та повідомлень про правопорушення та інші події, пов'язані з виборчим процесом на чергових місцевих виборах 2015 року. Розпочато 11 кримінальних проваджень, з них дев'ять закрито, одна - з обвинувальним актом і одна справа досі розглядається. Більшість проваджень стосувалися перешкоджання виборчого права і лише два – підкупу виборців.

Єдиний обвинувальний висновок, доведений полтавською поліцією до суду, стосується громадянина, який у стані алкогольного сп’яніння приховав бюлетень під верхнім одягом і намагався його винести. 2 грудня 2015 року Ленінський районний суд м.Полтави визнав обвинуваченого винним у скоєнні злочину, передбаченого частиною 1 статті 158-1 КК України – приховування виборчого бюлетеня.

вибори, Опора

За темою:

  • Апеляційний суд Полтавської області з другої спроби обрав собі нового голову
  • У Верховній Раді зареєстрували проект постанови про перевибори міського голови Полтави
  • Лопушинський очолив обласний осередок НСЖУ
  • Топ-5 за тиждень :