ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

1254


"Ворскла" вийшла з відпустки без половини основи, але з новачками. ФОТО

Гравці, тренери й персонал "Ворскли" зібралися сьогодні, 10 січня, на стадіоні, розпочавши підготовку до весняної частини чемпіонату. Команда недорахувалася багатьох учорашніх лідерів, натомість є новачки.

Фото Олега Журавльова

Насамперед, відзначимо тих уже колишніх футболістів "Ворскли", хто на збори не прибув.

Це - воротарі Непогодов (перейшов до казахстанського "Тоболу") і Ткаченко (закінчився контракт), захисники Пилявський (завершилася оренда у "Рубіна") і Сімінін (шукає новий клуб), півзахисники Турсунов (перебрався до Катару), Бартулович (завершився контракт), форвард Коломоєць (шукає новий клуб).

Також на перший день зборів не прибули захисник Дитятьєв, півзахисники Голодюк, Скляр і Кобахідзе. Не було і Хльобаса, в якого завершилася оренда з "Динамо".

На Голодюка, Кобахідзе і Дитятьєва ми ще чекаємо, вони під'їдуть пізніше. Скляр відновлюється після операції. Щодо Хльобаса - тривають перемовини з "Динамо", якому він належить

- пояснив головний тренер "Ворскли" Василь Сачко.

Із учорашньої основи прибули на перший день зборів воротар Шуст, захисники Пердута, Сапай, Чеснаков, півзахисники Ткачук, Зарічнюк, Ребенок, Кравченко, Одарюк.

Чому залишився у "Ворсклі"? Цьому клубу я зобов'язаний усім у своєму житті. У таку важку хвилину кидати команду було би неправильно

- розповів журналістам капітан біло-зелених Володимир Чеснаков.

До цих гравців додалися дублери Ян Вічний (воротар), оборонці Ардін Даллку, Олег Остапенко, Микола Квасний, півзахисники Сергій Ічанський та Богдан Мельник.

Плюс були помічені кілька потенційних новачків, зокрема, Владислав Насібулін - один із лідерів першолігового ФК "Полтава", Роман Кунєв із кременчуцького "Кременя" та ще кілька футболістів із нижчих дивізіонів. Промайнув на стадіоні (але не тренувався) Євген Буднік, який перебував в оренді у "Динамо" (Мінськ), але належить "Ворсклі". У супроводі екс-форварда Сергія Чуйченка він залишив стадіон, коли команда вийшла на пробіжку. Однак із жодним гравцем, за словами Сачка, поки що не укладено контракту, також тренер зазначив, що будуть іще гравці на перегляді.

За словами Сачка, перші дні підготовки "Ворскли" будуть проходить в Полтаві, незважаючи на снігову погоду. Кілька днів команда присвятить пробіжкам, фітнесу, заняттям у тренажерному залі і на штучному полі. Завтра, 11 січня, гравці пройдуть медобстеження. 16 січня у полтавців запланований спаринг із харківським "Геліосом". А 19 січня "Ворскла" вирушить на перші цьогорічні збори до Туреччини.

спорт, футбол, ФК Ворскла

За темою:

  • Пятов став послом дитячого футбольного турніру під егідою UNICEF
  • ФК "Полтава" програв "Геліосу" на полі та ФФУ у "кабінетному" футболі. ВІДЕО
  • "Ворскла" у Дніпрі програла аутсайдеру футбольного чемпіонату країни. ВІДЕО
  • Топ-5 за тиждень :